- C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

55. GRUBA (Şubat-2019) KAYDOLMAK VE BELGELERİ YÜKLEMEK için tıklayınız
Bilgi için (İbrahim Çayıroğlu, 0554-221 6200, icayiroglu@karabuk.edu.tr)

55. Grup (Şubat 2019 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı için Başvuru Bilgileri (İlan Tarihi: 16.08.2018)

Değerli katılımcılar Şubat döneminde açılacak olan kurs için aşağıdaki başvuru belgelerini hazırlayıp sisteme yükleyiniz. Kontenjan sınırlıdır. 25 kişiden daha fazla başvuru kabul edemiyoruz. Bu nedenle ücretinizi yatırırak kayıt yaptırmaya çalışın. En azından yerinizi listede ayırmak için kapora olarak 300 TL lik kısmını yatırabilirsiniz. Geri kalanıda son tarih ileride ilan edildiğinde o zaman yatırabilirsiniz. Kesin takvim Ocak ayı içerisinde ilan edilecektir.

a) Başvuru Dilekçesi. Başvuru dilekçesini doldurup çıktısını alınız. Ardından imzalayıp tarayınız. Sisteme pdf olarak yükleyiniz. Kursun ilk günü belgenin aslını getiriniz. (Örnek Dilekçe formunu indirmek için Tıklayınız)

b) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Ön ve Arka tek Pdf dosyası halinde sisteme yüklenecek. Kursun örgün olarak işlenen ilk günü aslı getirilip onaylanacak.

c) Diploma Fotokopisi: (Kursun ilk günü aslı getirilip onaylanacak. Mühendis, mimar, teknik öğretmenler ile üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik, kimya, biyolog bölümleri (lisans) veya iş sağlığı ve güvenliği programı (önlisans) mezunları başvurabilir.)(Dikkat: Diplomaların arka yüzlerinde bilgi varsa onların da taranması gerekir. Üzerinde mezuniyet tarihi gözükmeyen belgeler geçersizdir. Örgün dersin ilk günü asılları getirilecektir onay verilecektir.

d) Banka Dekontu: Ücretler Karabük Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Ziraat Bankası - Karabük Şubesi (TL - IBAN: TR160001000425517219655001) Ücreti yatırırken (Ad-Soyad) ve (C sınıf İş Güvenliği Kurs Ücreti) şeklinde bilgilerinizi ekleyiniz. Eğitim ücretinin tamamı, eğitim başlamadan önce döner sermaye hesaplarına ödenmiş olmalıdır. Diğer türlü kesin kayıt işleminiz gerçekleştirilemez. Kurs ücreti Karabük Üniversitesi mezunları ve personeli için 1500 TL, diğer katılımcılar için 1650 TL dir.

e) Eğitim Sözleşmesi: İndirip çıktısını alınız. Her iki sayfasınıda imzalayıp tarayıp pdf olarak sisteme yükleyiniz Aslı eğitimin ilk günü teslim edilecektir. (Eğitim Sözleşmesini indirmek için Tıklayınız)

Dikkat!: Belgeleri tararken Tarayıcı (scanner) kullanınız. Fotografını çekerek yüklenen belgeler kabul edilmez. Belgeleriniz katılımcı dosyanızda uzun yıllar saklanacaktır. İsg-Katip sistemine taradığınız bu belgeler yüklenecektir. Bu nedenle kaliteli ve düzgün taranmış olmalıdır. Kenarında gölge ve okunmayan harfler varsa bu belgeler geçersizdir. Asılları da kursun örgün olarak ilk başladığı gün getirilecektir.


54. Grup (Haziran 2018 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı

Bu grup Kardemir Mühendisleri için özel bir grup olarak açılmıştır ve kurs tamamlanmıştır.


53. Grup (Ağustos 2018 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı (İlan Tarihi: 16.08.2018)

53.Grup Ders Haftalık Programı ve Katılım Listesi için tıklayınız. tıklayınız

Yeterli başvuru olmadığı için Aralık-2018 Sınavı için YENİ BİR GRUP açılmayacaktır.

- B ve A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

A ve B sınıfı eğitimleri için yeterli başvuruya ulaşılamadığından kurs açılamamaktadır. Bu konuda organize olup Grup halinde başvuru yapılırsa (En az 15 kişi) kurs başlatılacaktır.