- C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

51. GRUBA KAYDOLMAK VE BELGELERİ YÜKLEMEK için tıklayınız
Bilgi için (0554-221 6200, İbrahim Çayıroğlu)

50. Grup (Temmuz-2017 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı Eğitim Takvimi (Bu eğitim için kayıtlar kapanmıştır)

1) 23 Temmuz 2017 Pazar günü uzaktan eğitimler başlayacaktır. Senkron derslere internetten online bağlanacaksınız. Asenkron derslerin video ve ders notlarına çalışacaksınız. Senkron dersler için maillerinize eğitim öncesi şifreniz gönderilecektir.
2) 07 Ağustos 2017 Pazartesi günü Yüzyüze örgün eğitimler başlayacaktır. Bunun için KBÜ-Teknoloji Fakültesi MZ10 nolu Anfiye geleceksiniz (Konum için iletişim sayfasına bakınız).
3) 24 Ağustos-06 Eylül 2017 Tarihleri arasında İSG Profesyoneli bulunan işletmelerde 5 iş günü staj yapacaksınız. Bu kişiler Isg-Katip sistemi üzerinden sizin stajınıza onay vereceklerdir. Buna dikkat edilmesi gerekiyor.

50.Grup DERS PROGRAMINI ve KATILIMCI LİSTESİNİ öğrenmek için tıklayınız.

51. Grup (Ağustos 2017 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı için Başvuru Bilgileri (KAYITLAR DEVAM ETMEKTEDİR!)

Değerli Arkadaşlar, Bu yaz dönemi için yeni bir grup daha açılması için talepler devam etmektedir. Bu amaçla 51.Grup olarak Kesin kayıt şeklinde başvuruları alıyoruz (ücretlerin yatırılması gerekir). Başvurular 16 AĞUSTOS Çarşamba akşamına kadar AÇIK KALACAKTIR. Kurs için başvuru SAYI KISITLAMASI getirmeyeceğiz. Kaç kişi başvuru yaparsa, onlarla kursu başlatacağız. Bu kursa başvuranlar 16 Aralık 2017 sınavına girebilecektir. Eğitimler 27 Ağustos Pazar günü UZAKTAN, 11.Eylül Pazartesi günü ise ÖRGÜN eğitim olarak başlayacaktır. Buna göre başvuru için aşağıdaki belgeleri hazırlayıp sisteme yükleyiniz!

Ücretin tamamını hemen yatıramayan arkadaşlar, ön ödeme olan 300 TL yi yatırıp geri kalanınıda 15 Ağustostan sonra yatırabilir. Böylece listede yerlerini önceden ayırtmış olur ve liste dışı kalma riski kalmaz.

Daha önceki gruba kaydolup listeye giremeyen arkadaşlar, bu grup için (51.grup) tekrar yeniden kayıt yapsınlar. Önceki gruba yükledikleri belgeleri bu gruba yüklesinler.
belgeleri yüklemek için tıklayınız

a) Başvuru Dilekçesi. Başvuru dilekçesini doldurup çıktısını alınız. Ardından imzalayıp tarayınız. Sisteme pdf olarak yükleyiniz. Kursun ilk günü belgenin aslını getiriniz. (Örnek Dilekçe formunu indirmek için Tıklayınız)

b) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Ön ve Arka tek Pdf dosyası halinde sisteme yüklenecek. Kursun ilk günü aslı getirilip onaylanacak.

c) Diploma Fotokopisi: (Kursun ilk günü aslı getirilip onaylanacak. Mühendis, mimar, teknik öğretmenler ile üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik, kimya, biyolog bölümleri (lisans) veya iş sağlığı ve güvenliği programı (önlisans) mezunları başvurabilir.)(Dikkat: Diplomaların arka yüzlerinde bilgi varsa onların da taranması gerekir. İki yüz tek dosya haline getirilip Pdf olarak yüklenmelidir. Üzerinde mezuniyet tarihi gözükmeyen belgeler geçersizdir. Kursun ilk günü asılları getirilecektir onay verilecektir.

d) Banka Dekontu: Ücretler Karabük Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Ziraat Bankası - Karabük Şubesi (TL - IBAN: TR160001000425517219655001) Ücreti yatırırken (Ad-Soyad) ve (C sınıf İş Güvenliği Kurs Ücreti) şeklinde bilgilerinizi ekleyiniz. Eğitim ücretinin tamamı, eğitim başlamadan önce 17 Temmuz 2017 tarihine kadar döner sermaye hesaplarına ödenmiş olmalıdır. Diğer türlü kesin kayıt işleminiz gerçekleştirilemez. Kurs ücreti Karabük Üniversitesi mezunları ve personeli için 1450 TL, diğer katılımcılar için 1600 TL dir.

e) Eğitim Sözleşmesi: İndirip çıktısını alınız. Her iki sayfasınıda imzalayıp tarayıp pdf olarak sisteme yükleyiniz Aslı eğitimin ilk günü teslim edilecektir. (Eğitim Sözleşmesini indirmek için Tıklayınız)

Dikkat!: Belgeleri tararken Tarayıcı (scanner) kullanınız. Fotografını çekerek yüklenen belgeler kabul edilmez. Belgeleriniz katılımcı dosyanızda uzun yıllar saklanacaktır. İsg-Katip sistemine taradığınız bu belgeler yüklenecektir. Bu nedenle kaliteli ve düzgün taranmış olmalıdır. Kenarında gölge ve okunmayan harfler varsa bu belgeler geçersizdir. Asılları da kursun örgün olarak ilk başladığı gün getirilecektir.

51. GRUP İÇİN SİSTEME KAYDOLMA VE BELGELERİ YÜKLEMEK için tıklayınız

- B ve A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

A ve B sınıfı eğitimleri için yeterli başvuruya ulaşılamadığından kurs açılamamaktadır. Bu konuda organize olup Grup halinde başvuru yapılırsa (En az 15 kişi) kurs başlatılacaktır.