- C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !


Bilgi için (İbrahim Çayıroğlu, 0554-221 6200, icayiroglu@karabuk.edu.tr)

57. Grup (Şubat 2020 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı için Başvuru Bilgileri (İlan Tarihi: 01.10.2019)

Değerli katılımcılar
56.Grup Ağustos Dönemi kursumuz tamamlanmıştır. Bundan sonraki kurs olan 57 grup (Şubat 2020 grubu) için Aralık-2019 başında bilgilendirme yapacağız ve detaylı takvimi ilan edeceğiz. Şu anda henüz erken olduğu için başvuruları almıyoruz.

56.GRUP-Ağustos 2019 KURS TAKVİMİ

Kurs Başvurularında istenen Belgeler:

a) Başvuru Dilekçesi. Başvuru dilekçesini doldurup çıktısını alınız. Ardından imzalayıp tarayınız. Sisteme pdf olarak yükleyiniz. Kursun ilk günü belgenin aslını getiriniz. (Örnek Dilekçe formunu indirmek için Tıklayınız)

b) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Ön ve Arka tek Pdf dosyası halinde sisteme yüklenecek. Kursun örgün olarak işlenen ilk günü aslı getirilip onaylanacak.

c) Diploma Fotokopisi: (Kursun ilk günü aslı getirilip onaylanacak. Mühendis, mimar, teknik öğretmenler ile üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik, kimya, biyolog bölümleri (lisans) veya iş sağlığı ve güvenliği programı (önlisans) mezunları başvurabilir.)(Dikkat: Diplomaların arka yüzlerinde bilgi varsa onların da taranması gerekir. Üzerinde mezuniyet tarihi gözükmeyen belgeler geçersizdir. Örgün dersin ilk günü asılları getirilecektir onay verilecektir.

d) Banka Dekontu: Ücretler Karabük Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Ziraat Bankası - Karabük Şubesi (TL - IBAN: TR160001000425517219655001) Ücreti yatırırken (Ad-Soyad) ve (C sınıf İş Güvenliği Kurs Ücreti) şeklinde bilgilerinizi ekleyiniz. Eğitim ücretinin tamamı, eğitim başlamadan önce döner sermaye hesaplarına ödenmiş olmalıdır. Diğer türlü kesin kayıt işleminiz gerçekleştirilemez. Kurs ücreti tüm katılımcılar için 1600 TL dir.

e) Eğitim Sözleşmesi: İndirip çıktısını alınız. Her iki sayfasınıda imzalayıp tarayıp pdf olarak sisteme yükleyiniz Aslı eğitimin ilk günü teslim edilecektir. (Eğitim Sözleşmesini indirmek için Tıklayınız)

Dikkat!: Belgeleri tararken Tarayıcı (scanner) kullanınız. Fotografını çekerek yüklenen belgeler kabul edilmez. Belgeleriniz katılımcı dosyanızda uzun yıllar saklanacaktır. İsg-Katip sistemine taradığınız bu belgeler yüklenecektir. Bu nedenle kaliteli ve düzgün taranmış olmalıdır. Kenarında gölge ve okunmayan harfler varsa bu belgeler geçersizdir. Asılları da kursun örgün olarak ilk başladığı gün getirilecektir.

56.Grup (Ağustos 2019) Toplu Fotograf
55.Grup (Şubat 2019) Toplu Fotograf
54.Grup (Haziran 2018) Toplu Fotograf
53.Grup (Ağustos 2018) Toplu Fotograf
52.Grup (Şubat 2018) Toplu Fotograf
51.Grup (Ağustos 2017) Toplu Fotograf

Stajla İlgili Formlar
EK-1-Staj Başvuru Belgesi
EK-2-Isyeri Staj Kabul Belgesi
EK-3-Staj Defteri

- B ve A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

A ve B sınıfı eğitimleri için yeterli başvuruya ulaşılamadığından kurs açılamamaktadır. Bu konuda organize olup Grup halinde başvuru yapılırsa (En az 15 kişi) kurs başlatılacaktır.