Duyurular

- Yeni Katılımcıların Dikkatine !

C SINIFI İSG UZMANLIĞI KURS BAŞVURULARI (03.08.2016)

Değerli Katılımcılar, Bakanlıkla yapılan ikinci 5 yıllık Eğitim Kurumu Vize Yenileme işlemlerinin uzaması neticesinde bu yaz dönemi kurs açamıyoruz. Belgemizi aldığımızda önümüzdeki kış dönemi için kurs açacağız. Ekim ayından sonra buradan yapılacak duyurularımızı takip ediniz.. Maille Telefonunu gönderen katılımcılara bilgi vereceğiz. (Bilgi için: 554-2216200 nolu telefonu arayabilirsiniz)


Başvuru Belgeleri

a) Başvuru Dilekçesi (Örnek Dilekçe formunu indirmek için Tıklayınız)

b) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (2 adet-Belgelerin tesliminde aslı onaylanacak)

c) Diploma Fotokopisi (2 adet- Belgelerin tesliminde aslı onaylanacak. Mühendis, mimar, teknik öğretmenler ile üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik veya kimya bölümleri (lisans) veya iş sağlığı ve güvenliği programı (önlisans) mezunları başvurabilir.)(Dikkat: Diplomaların arka yüzleri ile birlikte tek kağıt halinde taranmalı ve üzerine mezuniyet tarihi gözükmelidir. Diğer türlü başvuru kabul edilemez).

d) Banka Dekontu (Ücretler Karabük Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü
Ziraat Bankası - Karabük Şubesi (TL - IBAN: TR160001000425517219655001) Ücreti yatırırken (Ad-Soyad) ve (C sınıf İş Güvenliği Kurs Ücreti) şeklinde bilgilerinizi ekleyiniz. Eğitim ücretinin tamamı, eğitim başlamadan en geç 5 gün öncesine kadar döner sermaye hesaplarına ödenmiş olmalıdır.

f) Eğitim Sözleşmesi (Eğitim Sözleşmesini indirmek için Tıklayınız)

Yaz dönemi kurs takvimi (Başvurular başladığında yayınlanacaktır)

Kış dönemi kurs takvimi
- Duyuru
B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı için kayıt alınmaya başlanmıştır. Yeterli katılım sağlandığında eğitimler başlayacaktır.
A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Yenileme Eğitimi Almak İsteyen Katılımcıların Dikkatine!
Karabük Üniversitesi bünyesinde A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Yenileme Eğitim Programı için başvurular başlamıştır. A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitim Programlarından herhangi birisinde yeterli katılımcıya ulaşıldığında eğitimler başlayacaktır. Ayrıntılı bilgi için 0 370 433 80 71 (direk hat), 0 370 433 82 10-1159-1315 (fakülte santral), 0 554 221 62 00 (cep) telefonlar aranabilir.
- Eğitim Ön Kayıt Başvuru Formu ve Ekleri
Eğitim Ön Kayıt Başvuru Formu için tıklayınız. Detaylar için Eğitim /Başvuru linkine tıklayınız.