- C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

55. GRUBA (Şubat-2019) KAYDOLMAK VE BELGELERİ YÜKLEMEK için tıklayınız
Bilgi için (İbrahim Çayıroğlu, 0554-221 6200, icayiroglu@karabuk.edu.tr)

55. Grup (Şubat 2019 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı için Başvuru Bilgileri (İlan Tarihi: 16.08.2018)

Değerli katılımcılar Şubat döneminde açılacak olan kurs için aşağıdaki başvuru belgelerini hazırlayıp sisteme yükleyiniz. Kontenjan sınırlıdır. 25 kişiden daha fazla başvuru kabul edemiyoruz. Bu nedenle ücretinizi yatırırak kayıt yaptırmaya çalışın. En azından yerinizi listede ayırmak için kapora olarak 300 TL lik kısmını yatırabilirsiniz. Geri kalanıda son tarih ileride ilan edildiğinde o zaman yatırabilirsiniz. Kesin takvim Ocak ayı içerisinde ilan edilecektir.

a) Başvuru Dilekçesi. Başvuru dilekçesini doldurup çıktısını alınız. Ardından imzalayıp tarayınız. Sisteme pdf olarak yükleyiniz. Kursun ilk günü belgenin aslını getiriniz. (Örnek Dilekçe formunu indirmek için Tıklayınız)

b) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Ön ve Arka tek Pdf dosyası halinde sisteme yüklenecek. Kursun örgün olarak işlenen ilk günü aslı getirilip onaylanacak.

c) Diploma Fotokopisi: (Kursun ilk günü aslı getirilip onaylanacak. Mühendis, mimar, teknik öğretmenler ile üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik, kimya, biyolog bölümleri (lisans) veya iş sağlığı ve güvenliği programı (önlisans) mezunları başvurabilir.)(Dikkat: Diplomaların arka yüzlerinde bilgi varsa onların da taranması gerekir. Üzerinde mezuniyet tarihi gözükmeyen belgeler geçersizdir. Örgün dersin ilk günü asılları getirilecektir onay verilecektir.

d) Banka Dekontu: Ücretler Karabük Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Ziraat Bankası - Karabük Şubesi (TL - IBAN: TR160001000425517219655001) Ücreti yatırırken (Ad-Soyad) ve (C sınıf İş Güvenliği Kurs Ücreti) şeklinde bilgilerinizi ekleyiniz. Eğitim ücretinin tamamı, eğitim başlamadan önce döner sermaye hesaplarına ödenmiş olmalıdır. Diğer türlü kesin kayıt işleminiz gerçekleştirilemez. Kurs ücreti Karabük Üniversitesi mezunları ve personeli için 1500 TL, diğer katılımcılar için 1650 TL dir.

e) Eğitim Sözleşmesi: İndirip çıktısını alınız. Her iki sayfasınıda imzalayıp tarayıp pdf olarak sisteme yükleyiniz Aslı eğitimin ilk günü teslim edilecektir. (Eğitim Sözleşmesini indirmek için Tıklayınız)

Dikkat!: Belgeleri tararken Tarayıcı (scanner) kullanınız. Fotografını çekerek yüklenen belgeler kabul edilmez. Belgeleriniz katılımcı dosyanızda uzun yıllar saklanacaktır. İsg-Katip sistemine taradığınız bu belgeler yüklenecektir. Bu nedenle kaliteli ve düzgün taranmış olmalıdır. Kenarında gölge ve okunmayan harfler varsa bu belgeler geçersizdir. Asılları da kursun örgün olarak ilk başladığı gün getirilecektir.


54. Grup (Haziran 2018 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı

Bu grup Kardemir Mühendisleri için özel bir grup olarak açılmıştır ve kurs tamamlanmıştır.


53. Grup (Ağustos 2018 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı (İlan Tarihi: 16.08.2018)

53.Grup Ders Haftalık Programı ve Katılım Listesi için tıklayınız. tıklayınız

53. Gruba kayıt yaptıramayıp, yeni bir grup açılmasını isteyenler MAILLE ciddi olduklarını ve ücretlerini ilan edildiği anda yatırabileceklerini gösteren açıklamalarını maille yada Telefonla bize bildirsinler (icayiroglu@karabuk.edu.tr,554-221 6200). Kaç kişi hemen ücretini yatırabilecek durumda ve ciddi olarak kurs açılmasını istemektedir ona göre bayram sonrası yeni bir kurs takvimi ilan edebiliriz. Şu anda ücretini yatırmış olan 5 kişi bu kapsamda değerlendirilmekte ve onları bu listeye kaydediyoruz. Gelen isimler bu listeye eklenecektir.

Eğer bayram sonrası yeterli çoğunluk sağlanamayacağı anlaşılırsa (Kurs açılması için en az 15 kişi olmalıdır) ücretini yatıranların ücretleri geri iade edilecektir. Bu kişier isterlerse Şubat 2019 grubuna kayıt yaptırmış olabilirler. Durumları bayram sonrası netleşecektir.

ARALIK-2018 SINAVI İÇİN YENİ BİR GRUP AÇILMASINI İSTEYENLER. (Ek bir kurs açılması için bu listenin dolmaaı gerekiyor)

( 1) Remziye Sögüt (Ücretini yatırdı, 1650 TL), 2) Kübra Boz (Ücretini yatırdı, 1500 TL), 3) Ali Özen (Ücretini yatırdı, 1500 TL), 4) Uğur İbrahim Çetin (Ücretini yatırdı, 1500 TL), 5) Merve Arslan (Ücretini yatırdı, 1500 TL), 6) ..., 7) ..., 8) ..., 9) ..., 10) ..., 11) ..., 12) ..., 13) ..., 14) ..., 15) ..., 16) ..., 17) ... )

- B ve A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

A ve B sınıfı eğitimleri için yeterli başvuruya ulaşılamadığından kurs açılamamaktadır. Bu konuda organize olup Grup halinde başvuru yapılırsa (En az 15 kişi) kurs başlatılacaktır.