- C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

53. GRUBA (Ağustos-2018) KAYDOLMAK VE BELGELERİ YÜKLEMEK için tıklayınız
Bilgi için (0554-221 6200, İbrahim Çayıroğlu)

53. Grup (Ağustos 2018 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı için Başvuru Bilgileri (İlan Tarihi: 25.01.2018)

Değerli katılımcılar 53.Grup (Ağustos-2018) grubu için 25 kişilik kontjen vardır. Kesin takvim Ağustos ayı içerisinde ilan edilecektir. Kursa bavuru için aşağıdaki belgeleri usulüne uygun hazırlayıp sisteme yükleyiniz. Daha önceki gruba kayıt yaptıysanız bu grup için yeniden kayıt yaptırmalısınız. Kesin kayıt için ücretlerin yatırılması zorunludur. Ücretin tamamını yatırma imkanı yoksa 300 TL lik depozitoyu yatırıp kursdaki kontenjanınızı garanti altına albilirsiniz.

53. GRUBA (Ağustos-2018) KAYDOLMAK VE BELGELERİ YÜKLEMEK için tıklayınız

a) Başvuru Dilekçesi. Başvuru dilekçesini doldurup çıktısını alınız. Ardından imzalayıp tarayınız. Sisteme pdf olarak yükleyiniz. Kursun ilk günü belgenin aslını getiriniz. (Örnek Dilekçe formunu indirmek için Tıklayınız)

b) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Ön ve Arka tek Pdf dosyası halinde sisteme yüklenecek. Kursun örgün olarak işlenen ilk günü aslı getirilip onaylanacak.

c) Diploma Fotokopisi: (Kursun ilk günü aslı getirilip onaylanacak. Mühendis, mimar, teknik öğretmenler ile üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik, kimya, biyolog bölümleri (lisans) veya iş sağlığı ve güvenliği programı (önlisans) mezunları başvurabilir.)(Dikkat: Diplomaların arka yüzlerinde bilgi varsa onların da taranması gerekir. Üzerinde mezuniyet tarihi gözükmeyen belgeler geçersizdir. Örgün dersin ilk günü asılları getirilecektir onay verilecektir.

d) Banka Dekontu: Ücretler Karabük Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Ziraat Bankası - Karabük Şubesi (TL - IBAN: TR160001000425517219655001) Ücreti yatırırken (Ad-Soyad) ve (C sınıf İş Güvenliği Kurs Ücreti) şeklinde bilgilerinizi ekleyiniz. Eğitim ücretinin tamamı, eğitim başlamadan önce (aralık sonuna kadar) döner sermaye hesaplarına ödenmiş olmalıdır. Diğer türlü kesin kayıt işleminiz gerçekleştirilemez. Kurs ücreti Karabük Üniversitesi mezunları ve personeli için 1500 TL, diğer katılımcılar için 1650 TL dir.

e) Eğitim Sözleşmesi: İndirip çıktısını alınız. Her iki sayfasınıda imzalayıp tarayıp pdf olarak sisteme yükleyiniz Aslı eğitimin ilk günü teslim edilecektir. (Eğitim Sözleşmesini indirmek için Tıklayınız)

Dikkat!: Belgeleri tararken Tarayıcı (scanner) kullanınız. Fotografını çekerek yüklenen belgeler kabul edilmez. Belgeleriniz katılımcı dosyanızda uzun yıllar saklanacaktır. İsg-Katip sistemine taradığınız bu belgeler yüklenecektir. Bu nedenle kaliteli ve düzgün taranmış olmalıdır. Kenarında gölge ve okunmayan harfler varsa bu belgeler geçersizdir. Asılları da kursun örgün olarak ilk başladığı gün getirilecektir.

52. Grup (Ocak 2018 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı için Başvuru Bilgileri (İlan Tarihi: 25.01.2018)

Değerli Katılımcılar 52.Grup eğitimleri için kayıtlar sonlanmıştır. 52.Grup eğitimini başarı ile tamamlayan katılımcılar 20.Mayıs 2018 tarihli ÖSYM nin yapacağı merkezi sınava gireceklerdir. Maillerinize ve Cep telefonlarınıza gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. 52. GRUP HAFTALIK PROGRAMI VE KATILIMCI LİSTESİ için tıklayınız.- B ve A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

A ve B sınıfı eğitimleri için yeterli başvuruya ulaşılamadığından kurs açılamamaktadır. Bu konuda organize olup Grup halinde başvuru yapılırsa (En az 15 kişi) kurs başlatılacaktır.