- C SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

52. GRUBA KAYDOLMAK VE BELGELERİ YÜKLEMEK için tıklayınız
Bilgi için (0554-221 6200, İbrahim Çayıroğlu)

52. Grup (Ocak 2018 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı için Başvuru Bilgileri

Değerli Katılımcılar 52.Grup eğitimlerimiz Ocak-2018 Ayı içerisinde olacaktır. Aralık ayı içerisinde kesin takvimi ilan edeceğiz. Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki belgeleri hazırlayıp sisteme yüklesinler. Başvurular Aralık ayı sonuna kadar açık kalacaktır. Ücretini yatıran ilk 25 kişi kursa kabul edilecektir. İkinci bir kur açılmayacaktır. Belgeleri yüklemek için tıklayınız

a) Başvuru Dilekçesi. Başvuru dilekçesini doldurup çıktısını alınız. Ardından imzalayıp tarayınız. Sisteme pdf olarak yükleyiniz. Kursun ilk günü belgenin aslını getiriniz. (Örnek Dilekçe formunu indirmek için Tıklayınız)

b) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi. Ön ve Arka tek Pdf dosyası halinde sisteme yüklenecek. Kursun ilk günü aslı getirilip onaylanacak.

c) Diploma Fotokopisi: (Kursun ilk günü aslı getirilip onaylanacak. Mühendis, mimar, teknik öğretmenler ile üniversitelerin fen veya fen-edebiyat fakültelerinin fizik, kimya, biyolog bölümleri (lisans) veya iş sağlığı ve güvenliği programı (önlisans) mezunları başvurabilir.)(Dikkat: Diplomaların arka yüzlerinde bilgi varsa onların da taranması gerekir. İki yüz tek dosya haline getirilip Pdf olarak yüklenmelidir. Üzerinde mezuniyet tarihi gözükmeyen belgeler geçersizdir. Kursun ilk günü asılları getirilecektir onay verilecektir.

d) Banka Dekontu: Ücretler Karabük Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Ziraat Bankası - Karabük Şubesi (TL - IBAN: TR160001000425517219655001) Ücreti yatırırken (Ad-Soyad) ve (C sınıf İş Güvenliği Kurs Ücreti) şeklinde bilgilerinizi ekleyiniz. Eğitim ücretinin tamamı, eğitim başlamadan önce (aralık sonuna kadar) döner sermaye hesaplarına ödenmiş olmalıdır. Diğer türlü kesin kayıt işleminiz gerçekleştirilemez. Kurs ücreti Karabük Üniversitesi mezunları ve personeli için 1500 TL, diğer katılımcılar için 1650 TL dir.

e) Eğitim Sözleşmesi: İndirip çıktısını alınız. Her iki sayfasınıda imzalayıp tarayıp pdf olarak sisteme yükleyiniz Aslı eğitimin ilk günü teslim edilecektir. (Eğitim Sözleşmesini indirmek için Tıklayınız)

Dikkat!: Belgeleri tararken Tarayıcı (scanner) kullanınız. Fotografını çekerek yüklenen belgeler kabul edilmez. Belgeleriniz katılımcı dosyanızda uzun yıllar saklanacaktır. İsg-Katip sistemine taradığınız bu belgeler yüklenecektir. Bu nedenle kaliteli ve düzgün taranmış olmalıdır. Kenarında gölge ve okunmayan harfler varsa bu belgeler geçersizdir. Asılları da kursun örgün olarak ilk başladığı gün getirilecektir.

52. GRUBA KAYDOLMA VE BELGELERİ YÜKLEMEK için tıklayınız


51. Grup (Ağustos 2017 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı Eğitimi (Bu eğitim için kayıtlar kapanmıştır)

1) 29 Ağustos 2017 Salı günü uzaktan eğitimler başlayacaktır. Senkron derslere internetten online bağlanılacak. Asenkron derslerin video ve ders notlarına çalışılacak. Senkron dersler için maillerinize eğitim öncesi şifreniz gönderilmiştir.
2) 13 Eylül 2017 Çarşamba günü Yüzyüze örgün eğitimler başlayacaktır. Bunun için KBÜ-Teknoloji Fakültesi MZ10 nolu Anfiye gelinecektir. (Konum için iletişim sayfasına bakınız).
3) 1 Ekim-08 Ekim 2017 Tarihleri arasında İSG Uzmanı bulunan işletmelerde 5 iş günü staj yapılacaktır. Isg-Katip sistemi üzerinden sizin stajınıza onay vereceklerdir. Buna dikkat edilmesi gerekiyor. Staj Belgeleri (rar dosyası)

51.Grup DERS PROGRAMINI ve KATILIMCI LİSTESİNİ öğrenmek için tıklayınız.

50. Grup (Temmuz-2017 grubu) C sınıfı İş güvenliği Uzmanlığı Eğitimi (Bu eğitim için kayıtlar kapanmıştır)

24 Ağustos-06 Eylül 2017 Tarihleri arasında İSG Profesyoneli bulunan işletmelerde 5 iş günü staj yapılacak. Isg-Katip sistemi üzerinden sizin stajınıza onay verilmelidir. Ayrıca Katılım belgesi (sertifika) Uygulama raporu ve staj defterleri, staj bitiminden sonra eğitim kurumuna teslim edilmelidir. Bu işlemleri tamamlamayanların İsg-Katip üzerinden eğitim tamamlama onayları verilemez.. Buna dikkat edilmesi gerekiyor. Staj Belgeleri (rar dosyası)

50.Grup DERS PROGRAMINI ve KATILIMCI LİSTESİNİ öğrenmek için tıklayınız.

- B ve A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI EĞİTİMLERİ !

A ve B sınıfı eğitimleri için yeterli başvuruya ulaşılamadığından kurs açılamamaktadır. Bu konuda organize olup Grup halinde başvuru yapılırsa (En az 15 kişi) kurs başlatılacaktır.